سفارش تبلیغ
صبا

سرلشکر صفوی: اعزام نیروی آل‌سعود به سوریه مانور تبلیغاتی احمقانه است جدید

سرلشکر صفوی

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری با بیان اینکه ملت‌های محور مقاومت یعنی سوریه، لبنان، عراق و یمن به‌سمت غلبه و پیروزی بر دشمنان در حال حرکت هستند، گفت: اینکه گفته شده رژیم آل‌سعود می‌خواهد به سوریه لشکر اعزام کند، یک مانور تبلیغاتی احمقانه است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دقایقی پیش در جمع راهپیمایان 22 بهمن استان همدان ضمن ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به مردم همدان، با بیان "حضور در جمع مردم مؤمن و خداجوی همدان در یوم الله 22 بهمن برای اینجانب توفیقی الهی است"، اظهار داشت: حضور پرشکوه مردم سراسر کشور در نقاط مختلف در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، وفاداری، هوشیاری آنان و اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان نشان می‌دهد.

حضور مردم ایران ظرفیت استراتژیک عظیم انقلاب اسلامی برای دفع توطئه‌های دشمن علیه ایران است

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری افزود: حضور مردم ایران، ظرفیت استراتژیک عظیم انقلاب اسلامی برای دفع توطئه‌های دشمن علیه ایران است و خروش مردم در هوای سرد همدان؛ اصالت، حقانیت نظام اسلامی، بصیرت سیاسی، غیرت دینی و ولایتمداری مردم همدان را نشان می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: پیام این حضور برای همه دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی در سراسر جهان این است که مردم ما بر عهد و پیمانی که با خدا و رسولش و امام راحل، رهبر خود و شهدا بسته‌اند، وفادارند و این انقلاب اسلامی تا ظهور امام زمان(عج) که صاحب اصلی انقلاب اسلامی است، ادامه می‌یابد.

پیروزی انقلاب اسلامی سبب فروپاشی نظام دوقطبی قدرت در جهان شد

سرلشکر صفوی در ادامه سخنانش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سرلشکر شهید همدانی، وی را شهید بین‌المللی انقلاب اسلامی معرفی کرد و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران به‌رهبری امام راحل و گذشت 37 سال از آن یک پدیده در مناسبات سیاست و فرهنگ در دنیا بود و سبب فروپاشی نظام دوقطبی قدرت در جهان شد.

وی ادامه داد: درحال حاضر جهان به‌سمت چندقطبی‌شدن قدرت در حال حرکت است و به‌فضل الهی قدرت جهان اسلام در قرن حاضر بروز و ظهور خواهد کرد؛ امروز دیگر فرهنگ لیبرال دموکراسی غربی و اقتصاد سرمایه‌داری غربی الهام‌بخش برای نجات بشریت از فقر و بی‌عدالتی و جنگ‌افروزی نیست.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری تأکید کرد: انقلاب اسلامی با گشودن فضایی سرشار از امید و نشاط بین ملت‌ها و جوامع دیگر، پیام و منشوری نجات‌بخش فرا‌تر از جغرافیای ایران را فراروی ملت‌ها قرار داد و راه استکبارستیزی و حق‌طلبی و رسیدن به آزادی و استقلال را به ملت‌های اسلامی فلسطین، عراق و یمن آموخت.

وی تصریح کرد: تفکر و روح انقلاب اسلامی و افکار امام راحل و مقام معظم رهبری و استقامت ملت ایران در 37 سال گذشته توانسته به‌عنوان یک پیام امیدبخش و الهام‌دهنده از جغرافیای ایران خارج شود، تغییر و تحولات مبانی قدرت و سیاست و فرهنگ را تحت‌الشعاع خود قرار دهد و مکتب مقاومت اسلامی را در منطقه ایجاد کند.

ملت‌های محور مقاومت به‌سمت غلبه و پیروزی بر دشمنان در حال حرکت‌اند

سرلشکر صفوی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به راه‌اندازی جنگ‌های منطقه‌ای و نیابتی توسط قدرت‌های فرامنطقه‌ای، اظهار داشت: در پنجاه سال گذشته آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای وابسته به آمریکا همانند رژیم آل‌سعود و ترکیه با اعزام ده‌ها هزار تروریست تکفیری جنگ نیابتی را راه‌اندازی کرده‌اند تا رژیم صهیونیستی آسوده‌خاطر و در امنیت به‌سر ببرد و تروریست‌ها زیرساخت کشورهای اسلامی را نابود و این کشورها را به کشورهایی سوخته و عقب‌افتاده تبدیل کنند، اما به شما نوید پیروزی می‌دهیم که ملت‌های محور مقاومت یعنی سوریه، لبنان، عراق و یمن به‌سمت غلبه و پیروزی بر دشمنان در حال حرکت هستند و به‌فضل الهی ائتلاف آمریکایی، صهیونیستی و عربی در حال شکست است.

اعزام نیروی آل‌سعود به سوریه مانور تبلیغاتی احمقانه است

سرلشکر صفوی در ادامه با اشاره به اظهارات حاکمان آل‌سعود گفت: اینکه گفته شده رژیم آل‌سعود می‌خواهد به سوریه لشکر اعزام کند، یک مانور تبلیغاتی احمقانه است، اگر آنها می‌توانستند در یمن وارد می‌شدند.

ائتلاف ایران، روسیه، عراق، سوریه و حزب‌الله لبنان در حال پیروزی است

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری تصریح کرد: ائتلاف ایران، روسیه، عراق، سوریه و حزب‌الله لبنان در حال پیروزی است و آمریکایی‌ها بدانند این قدرت انقلاب اسلامی است که تعیین‌کننده سرنوشت منطقه و به‌نفع مقاومت اسلامی منطقه است و به‌فضل الهی ایران قدرتمند‌ترین کشور منطق غرب آسیا شده است.

وی با بیان اینکه برخی سؤال می‌کنند که چرا ایران باید به عراق و سوریه کمک کند، گفت: اگر برای نابودی تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه کمک نکنیم آن‌ها در مرزهای شرقی و غربی ما حضور پیدا خواهند کرد و عقلانیت سیاسی و نظامی آن است که امنیت خودمان را در آن سوی مرز‌ها تأمین کنیم و به دفاع خودمان در مقابل تهدید رژیم صهیونیستی عمق ببخشیم.

هم‌اکنون جبهه عراق و سوریه و لبنان عمق دفاع استراتژیک ایران هستند

سرلشکر صفوی افزود: هم‌اکنون جبهه عراق و سوریه و لبنان عمق دفاع استراتژیک ایران هستند و راهبرد سیاسی نظامی ائتلاف ایران، روسیه، عراق و حزب‌الله لبنان در مقابل جنگ نیابتی در حال پیروزی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به بیان تهدید‌ها و آسیب‌های پیش‌ِروی انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت: دشمنان بزرگ انقلاب اسلامی هم‌اکنون توطئه جدیدی را ساماندهی کرده‌اند که مقام معظم رهبری در سخنرانی 25 شهریور امسال آن را مطرح و تبیین کردند.

دشمنان به‌دنبال خسته‌کردن و نا‌امیدکردن نیروهای انقلابی و ارزشی هستند

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری افزود: وقتی دستگاه‌های سیاسی و مدیریتی یک کشور تحت تأثیر دشمنان مستکبر قرار گرفت، آن‌وقت همه تصمیم‌گیری‌ها در این کشور طبق خواست و میل و اراده مستکبرین انجام خواهد شد؛ دشمنان به‌دنبال خسته‌کردن و نا‌امیدکردن نیروهای انقلابی و ارزشی هستند و القای آن که اگر می‌خواهیم وضعیت سیاسی و اقتصادی کشورمان خوب شود، باید تسلیم اهداف آنها شویم و اقتصاد سرمایه‌داری را بپذیریم.

آمریکا دشمن اول ملت ایران است/ برخی به‌دنبال معرفی‌کردن دشمن به‌عنوان دوست هستند

سرلشکر صفوی ایجاد اختلاف بین مسئولان و مردم را از برنامه‌های دشمنان عنوان کرد و گفت: آمریکا دشمن اول ملت ایران است و دست آمریکا به خون شهدای ملت ایران و ملت‌های عراق، سوریه و فلسطین آغشته است. برخی به‌دنبال معرفی‌کردن دشمن به‌عنوان دوست هستند و نا‌آگاهی از حیله‌ها و نقشه‌های استکبار علیه ملت ایران، از برنامه‌های دشمنان است.

دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری در خاتمه تأکید کرد: از بزرگ‌ترین آسیب‌های اجتماعی پیش‌ِروی انقلاب عدم بهره‌برداری از ظرفیت‌های خدادادی این کشور بزرگ برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است.

وی افزود: این مدیران لایق هستند که می‌توانند کسب و کار و تولید کشاورزی و صنعتی را در استان‌ها راه‌اندازی و از ازدیاد جمعیت بیکاران جلوگیری کنند، چراکه بیکاری منشأ بسیاری از فساد‌هاست.


اولین دیدگاه را شما بگذارید

 امیر...       عامل...


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ